Interiérové dveře, vchodové dveře

Zakázkovou výrobu dveří jistě využijete v případě, že vám z nějakého důvodu nevyhovuje obvyklá nabídka na trhu. Zakázková výroba umožňuje realizovat specifické požadavky, ať už se jedná o rozměry dveří, použité materiály, tvary, výplně dveří , prosklení apod.

 

Interiérové dveře

Vyrávíme všechny obvyklé typy dveří - otočné, posuvné, zasunovací do stěny, shrnovací apod.  Mezi nejčastěji používané materiály patří masivní dřevo (převážně borovice, smerk, dub a buk), vysokotlaký laminát, dýhovaná dřevotříska, případně dveře s povrchovou úpravou v barevné škále RAL.  Interiérové dveře jsou důležitým estetickým prvkem v interiéru, proto jejich výrobě věnujeme maximální pozornost.

 

Vchodové dveře

Vchodové dveře musí splňovat náročné požadavky na funkčnost, bezpečnost a v neposlední řadě i na design. Vchodové dveře vyrábíme z masivního dřeva a lepených eurohranolů. Mimořádná pozornost je věnována používaným materiálům a povrchové úpravě - vchodové dveře jsou odolné proti povětrnostním vlivům, splňují požadavky na tepelnou izolaci, snadno se udržují.

 


Jiří Švec, Jirsíkova, 405, 373 72 Lišov, Mobil: 602 624 088, e-mail: info@truhlarstvisvec.cz