Dveře

Dveře

Zakázkovou výrobu dveří jistě využijete v případě, že vám z nějakého důvodu nevyhovuje nabídka na trhu. Zakázková výroba umožňuje realizovat specifické požadavky at už se jedná o rozměry dveří, použité materiály, tvary, výplně dveří prosklení a pod.

Interiérové dveře 

Vyrábíme všechny obvyklé typy dveří - otočné, posuvné, zasunovací do stěny, shrnovací a pod Mezi nejčastěji používané materiály patří masivní dřevo (převážně borovice, smrk, dub a buk), vysokotlaký laminát, dýhovaná dřevotříska, případně dveře s povrchovou úpravou v barevné škále RAL Interiérové dveře jsou důležitým estetickým prvkem v interiéru, proto jejich výrobě věnujeme maximální pozornost. 

Vchodové dveře 

Vchodové dveře musí splňovat náročné požadavky na funkčnost, bezpečnost a v neposlední řadě na design. Vchodové dveře vyrábíme z masivního dřeva a lepených euro hranolů. Mimořádná pozornost je věnována používaným materiálům a povrchové úpravě - vchodové dveře jsou odolné proti povětrnostním vlivům, splňují požadavky na tepelnou izolaci, snadno se udržují.